Current Entries (Wrestlers)

# Wrestler Division State
1 Nathan Allgeyer Elite OH
2 Tyler Baker Bantam OH
3 Clif Bakhsh Junior DE
4 Cody Bakhsh Midget DE
5 Kaiden Ballinger Schoolboy FL
6 Dominic Bastianelli Schoolboy MA
7 Kaleb Bentley Schoolboy MI
8 Kaden Boberg Midget PA
9 Calvin Carmody Bantam CT
10 Brock Christian Cadet OH
11 Dominic Ciolli Schoolboy OH
12 Kennedy Cloutier Girl's Intermediate MI
13 Brian Colandino Junior PA
14 Mason Copfer Bantam MD
15 Nicholas Cruickshank Cadet WV
16 Rian Czaja Midget NY
17 Braylon Davis Junior MI
18 Steven Davis Schoolboy OH
19 Ben Davis Cadet MI
20 Jessica Dean Girl's Youth NJ
21 Brandon Dean Junior NJ
22 James Dean Bantam NJ
23 Peggy Dean Girl's Youth NJ
24 Justin Dunn Schoolboy PA
25 Ciara Goff Girl's Intermediate OH
26 Kody Goffin Cadet OH
27 Gavin Haegele Cadet NJ
28 Conor Hallowich Junior NJ
29 James Hassey Midget OH
30 Jase Hernandez Cadet NC
31 Rylen Hoffman Midget OH
32 Maxwell Honiss Cadet MI
33 Ben Igras Schoolboy PA
34 Clayton Kiser Junior PA
35 Honour Kline Elite MI
36 Nolan Koehler Midget PA
37 Lucas Koehler Bantam PA
38 Brady Kostick Junior PA
39 Evan Kostick Junior PA
40 Chris Lilly Elite MI
41 Connor Lilly Cadet MI
42 Justin Lowery Junior VA
43 JC Lucci Cadet NJ
44 Nathan Matthis Midget MD
45 Jake McCollum Elite MO
46 Noah McCollum Junior MO
47 Lilly McCollum Girl's Intermediate MO
48 Trenton Mead Schoolboy PA
49 Landon Mead Cadet PA
50 Jackson Mickens Midget PA
51 Carter Mullen Midget MD
52 Owen Nelson Schoolboy OH
53 Jake O`Connor Junior MD
54 Sam Passarelli Midget PA
55 Andrew Pennington Midget OH
56 Joe Pennington Cadet OH
57 Khayri Perry Midget NC
58 Carter Price Junior WV
59 Jaxon Ramos Cadet NC
60 Zaviour Richmire Midget OH
61 Lane Riggleman Junior MD
62 Lincoln Rohr Junior OH
63 Mason Rohr Schoolboy OH
64 Anthony Rossi Schoolboy NJ
65 Maximus Sako Bantam OH
66 Brice Seaman Elite OH
67 Blake Seaman Elite OH
68 Brandon Seaman Open OH
69 Sarmat Shanaev Junior OH
70 Jacob Shanklin Cadet OH
71 David Sipley Junior NJ
72 Adam Sisk Elite NY
73 Bentley Snodgress Bantam WV
74 Nicholas Sorrow Junior MI
75 James Torres Schoolboy NJ
76 Cooper Traister Cadet PA
77 Tyler Traves Junior VA
78 Cailey Vokac Girl's Elementary OH
79 Lauren Walton Girl's Intermediate KY
80 Kayden Weidman Bantam PA
81 Antwon Whitaker Jr Bantam OH
82 Calvin Wiedemer Cadet VA
83 Christian Wirts Junior MD
84 Ryan Wissmar Cadet OH
85 Connor Younts Schoolboy MI

Current Entries (Teams)

# Team Location Division
1 Smethport Hubbers Smethport, PA Division 3 ($500 Rudis Sportswear)
2 North Tonawanda North Tonawanda, NY Division 3 ($500 Rudis Sportswear)
3 Lehighton Indians Lehighton, PA Division 2 ($1000 Rudis Sportswear)
4 GSA Wrestling Club St. Louis, MO Division 3 ($500 Rudis Sportswear)
5 Archbold Wrestling Club Stryker, OH Division 3 ($500 Rudis Sportswear)